Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
607 postów 6834 komentarze

www.myśląca.pl

alfa.com.hel - Chcę zamieszczać rozważania biblijne, świadectwa Bożego działania i poezję...Mój status- nauczyciel na emeryturze- humanista, teolog; dobra znajomość zagadnień biblijnych i egzystencjalnego wymiaru Słowa Bożego.

SPROSTOWANIE KŁAMSTW KERENA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie"(listy Jana)

 

 

 

 Notka Kerena. Komentarz. OPUBLIKOWANY W DZIALE RELIGIE.  W TYM KOMENTARZU JEST MANIPULACJA I KŁAMSTWO.

 

Skoro odwiedziła mnie blogerka Alfa, to chciałbym tutaj przypomnieć katolikom, że wyżej wymieniona zaparłszy się poglądów katolickich, zbadała jeszcze doskonalej tajniki ciemnej strony mocy i przejąwszy naukę od Świadków... przyznała, że Mędrcy ze Wschodu Słońca odwiedzający Małego Pana Jezusa i przynoszący Mu Dary, byli wysłannikami szatana!

Tym to sposobem w zasadzie wykluczona w jakiś sposób została z fałszywej bądź, co bądź organizacji papieskiej, Kościołem katolickim zwanej.

I w zakończeniu:

No cóż, demonizm Alfy widać jak na dłoni! 


 24.03.2017 10:59:50


KOCHANI!

Jak zauważyliście, z głupcami nie rozmawiam. Więc tylko sprostowanie.


NIGDY NIE ZAPARŁAM SIĘ SWOJEJ WIARY I POGLĄDÓW KATOLICKICH. JESTEM KATOLIKIEM- WIERZĄCYM I CZYNNIE BIORĘ UDZIAŁ W ŻYCIU KOŚCIOŁA. JESTEM Z TEGO DUMNA.NIGDY I NIKT NIE WYKLUCZYŁ MNIE Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, SAMA RÓWNIEŻ NIE MAM ZAMIARU OPUŚCIĆ MOJEGO KOŚCIOŁA.

MOŚCI KERENOWI BRAK ZDOLNOŚCI ROZEZNANIA I KAŻDY KOMU NIE MOŻE NARZUCIĆ SWOICH POGLĄDÓW JEST ALBO POGANINEM, ALBO KEREN WIDZI W TAKIEJ OSOBIE DEMONIZM. 

BIEDNY CZŁOWIEK-  STRACIŁ WĘCH I NIE CZUJE ZAPACHU SIARKI, KTÓRĄ WYDZIELAJĄ JEGO NOTKI.

ODNOŚNIE ŚWIADKÓW -  NIE PRZYJĘŁAM ICH NAUKI, NATOMIAST WŁAŚNIE OD NICH OTRZYMAŁAM 30 LAT TEMU PIERWSZE MOJE PISMO ŚWIĘTE tzw "brytyjkę".

TEN FAKT JEST CZĄSTKĄ MOJEGO ŚWIADECTWA Z MOJEJ DROGI WIARY, A NIGDY NIE SKŁADAM ŚWIADECTW FAŁSZYWYCH. ZAWSZE PAMIĘTAM DOBRO, KTÓRE MNIE SPOTKA NIEZALEŻNIE OD TEGO JAKIEGO WYZNANIA JEST OSOBA, OD KTÓREJ TO DOBRO OTRZYMAŁAM.

A SWOJĄ DROGĄ PYTANIE DO ADMINISTRACJI NEONU: "KIEDY TEN PROFIL BĘDZIE WOLNY OD GŁUPAWYCH BLOGERÓW?- OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI TYCH  TYPU KERENA.


WSZYSTKICH NORMALNIE MYŚLĄCYCH SERDECZNIE POZDRAWIAM. HELENA.

 

KOMENTARZE

 • DLA PRZYJACIÓŁ- otwórz, obejrzyj, to zrobiłam dla Ciebie.
  http://wyslijto.pl/plik/ocrf1horuh
 • @alfa.com.hel 01:39:30
  Obejrzałem, dziękuję za piękny spacer. Życzę kolejnych owocnych polowań fotograficznych. Końcówkę by można trochę wyciąć, albo zapełnić nowymi obrazami, bo pokazuje czarny ekran. Pozdrawiam.
 • @alfa.com.hel
  Kiedy ?
  raczej niepredko
  Pozdrawiam Helenko
  ZDROWIA
 • Piekne
  Witaj Damo,

  nareszcie wróciłaś, tak rzadko się spotykamy.


  pozdrawiam serdecznie;)
 • @alfa.com.hel
  Witaj .Pozdrawiam. :) https://www.youtube.com/watch?v=XwUmNIUnz9Q
 • Przykro mi to napisać ..
  ,,A SWOJĄ DROGĄ PYTANIE DO ADMINISTRACJI NEONU: "KIEDY TEN PROFIL BĘDZIE WOLNY OD GŁUPAWYCH BLOGERÓW?- OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI TYCH TYPU KERENA.  WSZYSTKICH NORMALNIE MYŚLĄCYCH SERDECZNIE POZDRAWIAM. HELENA.,,
  ...............................................
  nie wierzę ze tak nisko się zniżyłaś ... rzeczywiście zrobiłaś się alfa i omega.

  Jeśli powiedziałaś a to niech będzie b ..........co to znaczy normalnie myślący ........
  Piszesz o administracji ..widzę nawet pozdrowienia od niej . w czym więc problem ........ wprowadźmy cenzurę i niech jedna ....tylko właściwa myśl ...rozświeca Neon 24.

  Pozbawiony myślenia ...fabi... pozdrawiam
 • @fabi 10:05:08
  Uderz w stół... Swoją drogą miałam Cię za normalnie myślącego...
  I oczywiście nie zniżyłam się- dlatego tak rzadko bywam na Neonie. No, chyba, że zobaczę kłamstwo na swój temat.
  Ps. Normalnie myślący, to właśnie taki, który nie kłamie i nie manipuluje słowami, żeby niszczyć autorytet innych osób. To tyle fabi. Jestem tylko Heleną- bez omegi, czy też alfy. Pozdrawiam.
 • @Repsol 08:48:28
  Witaj Przyjacielu, dobry druhu... Ave. Pozdrawiam - Helena
 • @Zorion 08:17:09
  Dziekuję- wkrótce będę moje filmiki publikować na You tube. Pozdrawiam Rycerzu. Może kiedys wrócę na dobre, ale czekam na oczyszczenie portalu. Helena
 • @Husky 07:29:32
  Pozdrawiam. Trzymaj się. Helena
 • @miarka 01:59:52
  Ten czarny ekran własciwie zrobiłam celow, żeby budzić tęsknotę do kolejnych widoków. Pozdrawiam Cię. Helena
 • @alfa.com.hel 13:24:39
  Moim celem nie było Ci dokuczyć , nie czytałem wcześniej notki @ 57KarenOr .

  Piszesz ...,,Może kiedys wrócę na dobre, ale czekam na oczyszczenie portalu. Helena,, ... to się bardzo źle kojarzy . Zyjemy w zróżnicowanym świecie , pozwólmy innym żyć .. bo inaczej to już monolog .

  Tak jakoś się stało ze czasami , wypowiedzi tu się za bardzo brutalizują .
  Kiedy brakuje argumentów zastępuje co innego..

  niepotrzebnie poniosły Cię nerwy ...to zły doradca ..

  poz.
 • @fabi 20:49:42
  Tu wszystkich niepotrzebnie ponoszą nerwy . Widzę jak blogosfera się brutalizuje .Przykro na to patrzeć . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU
 • @ alfa.com.hel
  57KarenOr pała nienawiścią do Katolików, rzuca obelgi, oszczerstwa, wyciąga fałszywe wnioski, i kłamie. Jest to następny sobowtór żydo-Kosiura.
  Neon24 idzie na dno.
 • @Repsol 21:16:19
  Zemnie też nie jest anioł .... pomyślałem sobie jednak , może warto próbować zmuszać nas na inne zachowanie poprzez grzeczność .
  Swiat w którym obecnie żyjemy jest pełen kłamstw , zauważenie prawdy staje się prawie niemożliwe ... można mieć swoje zdanie , ale na noże iść to już nie warto .
 • @fabi 20:49:42
  Mylisz sie, nigdy nie ponosza mnie nerwy.
  W tym zbrutalizowanym świecie pozwólmy innym zyć- powiadasz. A przecież ja niczego innego nie chcę, poza tym, żeby ktoś nie pisał bredni i kłamstw na mój temat. Jak myslisz, mam prawo do spokojnego życia?- czy tylko to prawo mogą mieć Ci, co innym żyć nie pozwolą? Może przeczytaj za kogo przedstawia mnie niejaki Keren. Pozdrawiam. Helena.
 • @fabi 00:06:33
  Napisz to Kerenowi- bo ja nigdy i z nikim nie idę na naże. Domagam się tylko prawa do mojej godności i prawdy o mnie.Ok?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY