Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
602 posty 6813 komentarzy

www.myśląca.pl

alfa.com.hel - Chcę zamieszczać rozważania biblijne, świadectwa Bożego działania i poezję...Mój status- nauczyciel na emeryturze- humanista, teolog; dobra znajomość zagadnień biblijnych i egzystencjalnego wymiaru Słowa Bożego.

SPROSTOWANIE KŁAMSTW KERENA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie"(listy Jana)

 

 

 

 Notka Kerena. Komentarz. OPUBLIKOWANY W DZIALE RELIGIE.  W TYM KOMENTARZU JEST MANIPULACJA I KŁAMSTWO.

 

Skoro odwiedziła mnie blogerka Alfa, to chciałbym tutaj przypomnieć katolikom, że wyżej wymieniona zaparłszy się poglądów katolickich, zbadała jeszcze doskonalej tajniki ciemnej strony mocy i przejąwszy naukę od Świadków... przyznała, że Mędrcy ze Wschodu Słońca odwiedzający Małego Pana Jezusa i przynoszący Mu Dary, byli wysłannikami szatana!

Tym to sposobem w zasadzie wykluczona w jakiś sposób została z fałszywej bądź, co bądź organizacji papieskiej, Kościołem katolickim zwanej.

I w zakończeniu:

No cóż, demonizm Alfy widać jak na dłoni! 


 24.03.2017 10:59:50


KOCHANI!

Jak zauważyliście, z głupcami nie rozmawiam. Więc tylko sprostowanie.


NIGDY NIE ZAPARŁAM SIĘ SWOJEJ WIARY I POGLĄDÓW KATOLICKICH. JESTEM KATOLIKIEM- WIERZĄCYM I CZYNNIE BIORĘ UDZIAŁ W ŻYCIU KOŚCIOŁA. JESTEM Z TEGO DUMNA.NIGDY I NIKT NIE WYKLUCZYŁ MNIE Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, SAMA RÓWNIEŻ NIE MAM ZAMIARU OPUŚCIĆ MOJEGO KOŚCIOŁA.

MOŚCI KERENOWI BRAK ZDOLNOŚCI ROZEZNANIA I KAŻDY KOMU NIE MOŻE NARZUCIĆ SWOICH POGLĄDÓW JEST ALBO POGANINEM, ALBO KEREN WIDZI W TAKIEJ OSOBIE DEMONIZM. 

BIEDNY CZŁOWIEK-  STRACIŁ WĘCH I NIE CZUJE ZAPACHU SIARKI, KTÓRĄ WYDZIELAJĄ JEGO NOTKI.

ODNOŚNIE ŚWIADKÓW -  NIE PRZYJĘŁAM ICH NAUKI, NATOMIAST WŁAŚNIE OD NICH OTRZYMAŁAM 30 LAT TEMU PIERWSZE MOJE PISMO ŚWIĘTE tzw "brytyjkę".

TEN FAKT JEST CZĄSTKĄ MOJEGO ŚWIADECTWA Z MOJEJ DROGI WIARY, A NIGDY NIE SKŁADAM ŚWIADECTW FAŁSZYWYCH. ZAWSZE PAMIĘTAM DOBRO, KTÓRE MNIE SPOTKA NIEZALEŻNIE OD TEGO JAKIEGO WYZNANIA JEST OSOBA, OD KTÓREJ TO DOBRO OTRZYMAŁAM.

A SWOJĄ DROGĄ PYTANIE DO ADMINISTRACJI NEONU: "KIEDY TEN PROFIL BĘDZIE WOLNY OD GŁUPAWYCH BLOGERÓW?- OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI TYCH  TYPU KERENA.


WSZYSTKICH NORMALNIE MYŚLĄCYCH SERDECZNIE POZDRAWIAM. HELENA.

 

KOMENTARZE

 • DLA PRZYJACIÓŁ- otwórz, obejrzyj, to zrobiłam dla Ciebie.
  http://wyslijto.pl/plik/ocrf1horuh
 • @alfa.com.hel 01:39:30
  Obejrzałem, dziękuję za piękny spacer. Życzę kolejnych owocnych polowań fotograficznych. Końcówkę by można trochę wyciąć, albo zapełnić nowymi obrazami, bo pokazuje czarny ekran. Pozdrawiam.
 • @alfa.com.hel
  Kiedy ?
  raczej niepredko
  Pozdrawiam Helenko
  ZDROWIA
 • Piekne
  Witaj Damo,

  nareszcie wróciłaś, tak rzadko się spotykamy.


  pozdrawiam serdecznie;)
 • @alfa.com.hel
  Witaj .Pozdrawiam. :) https://www.youtube.com/watch?v=XwUmNIUnz9Q
 • Przykro mi to napisać ..
  ,,A SWOJĄ DROGĄ PYTANIE DO ADMINISTRACJI NEONU: "KIEDY TEN PROFIL BĘDZIE WOLNY OD GŁUPAWYCH BLOGERÓW?- OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI TYCH TYPU KERENA.  WSZYSTKICH NORMALNIE MYŚLĄCYCH SERDECZNIE POZDRAWIAM. HELENA.,,
  ...............................................
  nie wierzę ze tak nisko się zniżyłaś ... rzeczywiście zrobiłaś się alfa i omega.

  Jeśli powiedziałaś a to niech będzie b ..........co to znaczy normalnie myślący ........
  Piszesz o administracji ..widzę nawet pozdrowienia od niej . w czym więc problem ........ wprowadźmy cenzurę i niech jedna ....tylko właściwa myśl ...rozświeca Neon 24.

  Pozbawiony myślenia ...fabi... pozdrawiam
 • @fabi 10:05:08
  Uderz w stół... Swoją drogą miałam Cię za normalnie myślącego...
  I oczywiście nie zniżyłam się- dlatego tak rzadko bywam na Neonie. No, chyba, że zobaczę kłamstwo na swój temat.
  Ps. Normalnie myślący, to właśnie taki, który nie kłamie i nie manipuluje słowami, żeby niszczyć autorytet innych osób. To tyle fabi. Jestem tylko Heleną- bez omegi, czy też alfy. Pozdrawiam.
 • @Repsol 08:48:28
  Witaj Przyjacielu, dobry druhu... Ave. Pozdrawiam - Helena
 • @Zorion 08:17:09
  Dziekuję- wkrótce będę moje filmiki publikować na You tube. Pozdrawiam Rycerzu. Może kiedys wrócę na dobre, ale czekam na oczyszczenie portalu. Helena
 • @Husky 07:29:32
  Pozdrawiam. Trzymaj się. Helena
 • @miarka 01:59:52
  Ten czarny ekran własciwie zrobiłam celow, żeby budzić tęsknotę do kolejnych widoków. Pozdrawiam Cię. Helena
 • @alfa.com.hel 13:24:39
  Moim celem nie było Ci dokuczyć , nie czytałem wcześniej notki @ 57KarenOr .

  Piszesz ...,,Może kiedys wrócę na dobre, ale czekam na oczyszczenie portalu. Helena,, ... to się bardzo źle kojarzy . Zyjemy w zróżnicowanym świecie , pozwólmy innym żyć .. bo inaczej to już monolog .

  Tak jakoś się stało ze czasami , wypowiedzi tu się za bardzo brutalizują .
  Kiedy brakuje argumentów zastępuje co innego..

  niepotrzebnie poniosły Cię nerwy ...to zły doradca ..

  poz.
 • @fabi 20:49:42
  Tu wszystkich niepotrzebnie ponoszą nerwy . Widzę jak blogosfera się brutalizuje .Przykro na to patrzeć . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU
 • @ alfa.com.hel
  57KarenOr pała nienawiścią do Katolików, rzuca obelgi, oszczerstwa, wyciąga fałszywe wnioski, i kłamie. Jest to następny sobowtór żydo-Kosiura.
  Neon24 idzie na dno.
 • @Repsol 21:16:19
  Zemnie też nie jest anioł .... pomyślałem sobie jednak , może warto próbować zmuszać nas na inne zachowanie poprzez grzeczność .
  Swiat w którym obecnie żyjemy jest pełen kłamstw , zauważenie prawdy staje się prawie niemożliwe ... można mieć swoje zdanie , ale na noże iść to już nie warto .
 • @fabi 20:49:42
  Mylisz sie, nigdy nie ponosza mnie nerwy.
  W tym zbrutalizowanym świecie pozwólmy innym zyć- powiadasz. A przecież ja niczego innego nie chcę, poza tym, żeby ktoś nie pisał bredni i kłamstw na mój temat. Jak myslisz, mam prawo do spokojnego życia?- czy tylko to prawo mogą mieć Ci, co innym żyć nie pozwolą? Może przeczytaj za kogo przedstawia mnie niejaki Keren. Pozdrawiam. Helena.
 • @fabi 00:06:33
  Napisz to Kerenowi- bo ja nigdy i z nikim nie idę na naże. Domagam się tylko prawa do mojej godności i prawdy o mnie.Ok?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY